dafi
14 مرداد 1401 - 16:54

مشکلات مالی شهرداری خرمشهر پیگیری جدی می طلبد

حجت الاسلام عادل پور خواستار رسیدگی جدی مسئولان محلی و استانی به مشکلات مالی شهرداری خرمشهر شد.

حجت الاسلام محمدجواد عادل پور ، امام جمعه خرمشهر در آیین سیاسی عبادی این هفته گفت : بستن شدن حساب های شهرداری خرمشهر به علت بدهی به پیمانکاران معضلی است که همه ی شهروندان و پرسنل این اداره در حال متضرر شدن به این خاطر هستند چرا که پرداخت نشدن حقوق کارگران عامل بی نظمی در انجام خدمات شهری می شود.

شهرداری خرمشهراو از فرماندار ویژه ، شورای شهر ، سازمان منطقه آزاد اروند و رئیس دادگستری استان خوزستان خواست به این موضوع رسیدگی جدی کنند.

این مسئول با اعلام آنکه آغاز پروژه آسفالت و برگزاری نشست های تخصصی برای توسعه آبادان و خرمشهر نور امیدی در دل شهروندان ایجاد کرده خواستار پیگیری فوری نواقص جدی خرمشهر مانند فرسودگی پل قدیم و ساماندهی سگ های ولگرد شد.

امام جمعه خرمشهر با اشاره به اینکه امروز روز جهانی حقوق بشر است گفت : هرگاه بشریت و جامعه ای از اسلام دور ماند به اوج ذلت رسید و برعکس آن را می توان در پیشرفت جمهوری اسلامی در مقابل استکبار جهانی مشاهده کرد.

او اعلامیه حقوق بشر اسلامی نسبت به حقوق بشر جهانی را سرآمد دانست و گفت : جنگ با یمن نشان حاکی از نقض حقوق بشر اسلامی توسط برخی جوامع اسلامی مانند عربستان است.

این مسئول همچنین اوضاع عراق را نامطلوب خواند و تنها راه چاره را همفکری گروه های حزبی این کشور اعلام کرد.

حجت الاسلام عادل پور به مناسبت در پیش رو بودن روز خبرنگار گفت : خبرنگاران اسلامی به دنبال اثبات حقانیت و در خط مقدم جنگ رسانه ای هستند.

رئیس شورای فرهنگی خرمشهر مردم را صاحبان انقلاب خواند و از مسئولان خواست اجازه شرکت خبرنگاران در جلسات علنی را بدهند چرا که آن ها گوش و چشم مردم هستند.

باشگاه خبرنگاران جوانآبادانآبادان

شناسه خبر: 536981